THETA HEALING nedir?

Theta Healing ® Nedir?

    Theta Healing ®, hayatımızda mucize değişimler yaratan,derin meditasyon ve dua ile birlikte uygulanan bilinçaltı tekniğidir. Bize hizmet etmeyen negatif düşünceleri ve aynı zamanda bizi kısıtlayan, mutsuz eden kök inançlarımızın bilinçaltımızdan temizlenmesini sağlar.

 

  Theta ismini beyin dalgalarından almıştır. Beş farklı beyin dalgası vardır Bunlar GammaBetaAlphaTheta ve Delta'dır.

 

Gamma (26-100 Hz) - Bir sorunla uğraşırken, öğrenirken.

Beta (14-32 Hz) - Günlük olağan faaliyetlerde.

Alpha (7-14 Hz) - Zihinsel gevşeme, rahatlama.

Theta (4-7 Hz ) - Uyuklama durumu, bilinçaltı zihin.

Delta (1-4 Hz ) - Derin uyku. (Koma durumu)

 

   Uyurken beyindeki dalga boyu Theta dalga boyundadır,bu dalga boyunda kolayca bilinçaltıyla bağlantıya geçebilir,böylelikle evrendeki yaşam enerjisi ilede bağlantıda olunur,bu yüzden Theta Healing®yaşamı tamamen değiştiren,yaşam enerjisini arttıran,güçlü,etkili,anda değişim yapan ve kalıcı bir tekniktir.      

 

 

Theta Healing ® Nasıl Uygulanır?

     Anne rahmine düştüğümüz andan itibaren her şeyi bilinçaltına kaydetmeye başlarız. Doğumumuzla birlikte çocukluk döneminde duyduğumuz, gördüğümüz ve hissettiklerimizle birlikte kayıtlar devam eder. Bilinçaltı kalıplarımız sadece bize ait düşüncelerden oluşmaz. Atalarımızdan bize aktarılan genetik kodlar, toplumdan öğrendiklerimiz ve benimsediğimiz inançlarda bilinçaltımızda depolanır. Bilinçaltımız, bilinçli zihnimize göre daha aktiftir ve düşüncelerimizin %80'ini oluşturur. Bizler ise sürekli olarak bilinçaltımızın isteklerini gerçekleştiririz. Bize hizmet etmeyen bilinçaltı kalıpları sürekli istemediğimiz şeyleri bize yaptırır.

   Theta Healing ® tekniğinde bilinçaltımızda bulunan his kalıpları dört düzeyde (öz, genetik, tarih, ruhsal) değiştirildiği için olumsuz kalıp tamamen ortadan kaldırılır yerine olumlu kalıp konur.

     Çözümlenmesi istenilen konu ile ilgili (iş, para, ilişkiler, sağlık, korkular vb...) Kazma çalışması yapılarak kişiye hizmet etmeyen ve yaşadığı olumsuz durumu hayatına çekmesine sebep olan inançları bulunur. Kas testi (kinesyoloji) uygulanarak kişide bu inançların var olduğu onaylanır. (Bedenimiz ile bilinçaltımız arasında bir bağ olduğu için kas testi ile tüm olumsuz inançlarımızı tespit edebiliriz.) Olumsuz inançların değiştirilmesi için kişinin bilinçaltı theta seviyesine çıkartılıp, dört seviyede (öz, genetik, tarih, ruhsal) olumsuz kalıp iptal edilir ve yerine olumlu kalıp yerleştirilir. Olumlu kalıba ait his yüklemeleri yapılır.

 

 

His yüklemesi nedir?

   Daha önce tanımadığımız,bilmediğimiz duyguların bilinçaltına tanıtılmasıdır.Olumlu hisleri aktif etmek için kullanılır. His yüklemesi yapıldığı an sistem işlemeye başlar ve sonuçları hemen alınır. Bu teknik sadece Theta Healing® çalışmalarında bulunur.

 

 

Theta Healing ® Tekniğinin Diğer Tekniklerden Farkı Nedir?

   Theta Healing® tekniğinin diğer tekniklerden farkı; dört düzeydeki inanç kalıplarının aynı anda değiştirilmesidir. Theta Healing ® tekniğinde bizim bilinçaltımıza kaydettiğimiz inançların dışında, atalarımızdan taşıdığımız inançlarımız, kollektif bilinçaltından aldığımız inançlarımız ve ruhumuzun kaydettiği inançlar değiştirilir. Bu inanç kalıpları tüm ‘Dna’larımızdan,  aura alanımızdan ve fiziksel bedenimizden temizlenir. Bu çalışmalar theta dalga boyunda yapıldığı için beklemek gerekmez ve anda değişim ve dönüşüm yaşanır.

 

 

Theta Healing ® Tekniğinden Hangi Konularda Yararlanabilirim?

    Hayatınız boyunca yaratmış olduğunuz acı, şok, travmalarda oldukça etkilidir. Ayrıca ;

 

*İlişkiler

*Para Problemleri

*İş Problemleri

*Sağlık Problemleri

*Korkular

*Takıntılar

*Kendine Güven

*Suçluluk

*Kıskançlık

*Endişe

*Yetersizlik

*Değersizlik

*Bağımlılıklar vb...

 

 

 

Theta Healing ® Seansının Kişiye Faydaları Nedir?

   Theta Healing ® seansı alan kişinin, seans aldığı konu ile ilgili tüm inançları ve blokajları temizlendiği için karşısına mucize diye adlandıracağı fırsatlar çıkar. Yeni kodlanan inançlara göre hayatının efendisi olduğunu hisseder ve hayatını neşeli, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşayabileceğini idrak eder.

 

 

Theta Healing ® Eğitimini ve Seansını Kimler Alabilir ve/veya Yapabilir?

     Herhangi bir cinsiyet, etnik köken, inanç veya dine özel değildir.

 

Paylaş