GÜNEŞ TUTULURKEN BİZ NE YAPACAĞIZ?

GÜNEŞ TUTULMASI - YENİ AY AYNI GÜNDE GERÇEKLEŞİRKEN GÖKYÜZÜNÜN DALGALANMALARINDAN KENDİ PAYIMIZA SADECE  İYİ VE ŞİFA  OLANLARINI ALMAK İÇİN 20 MART CUMA AKŞAMI ÖZEL BİR MEDİTASYON YAPACAĞIZ.

 

Eskişehir’e İLK kez gelen Türkiye’nin alanındaki Duayen Eğitmenlerinden   TUBA K. AKSUTARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK İLAHİ DOKUNUŞ – ÇAKRA MEDİTASYONU İÇİN KATILIM SINIRLI SAYIDA TUTULACAĞINDAN ÖNCEDEN YERİNİZİ AYIRMANIZI ÖNERİYORUZ.

 

www.aypdanismanlik.com

0 553 438 8828

 

Şimdi; 20 Mart'ta gerçekleşecek Güneş Tutulmasının etkisinden ve İlahi Dokunuş Meditasyonundan bahsedelim:

Astrolog Demet Baltacı’nın yorumlarına göre; Yılın ilk Güneş tutulması gerek İlkbahar ekinoksuna denk gelmesi gerekse yer aldığı Zodyak derecesi nedeniyle oldukça güçlü ve tedirgin edici görünüyor. Tutulma Avrupa, kuzey ve doğu Asya ve batı Afrika’dan görülebilecek. Ülkemizden de parçalı olarak izlenebilecek. Güneş tutulmaları çok güçlü yeniaylardır ve hem kişisel hem de toplumsal konularda önemli dönüşümler ve değişimler meydana getirebilirler. Kollektife ait kavramlar, maneviyat, ruhsallık, sanat, yaratıcılık isteyen konularla ilişkilerimiz güçlenebilir. Güçlü değişim enerjileri ile geçmişimizle yüzleşip, gerekliliği kalmamış bitmiş, tamamlanmış kavramları yaşamımızdan çıkarabilir, bize zarar veren bağımlılık ve alışkanlıklarımızdan vazgeçebiliriz ya da bunlara kendimizi kurban edebiliriz.

 

Peki, bu bilgiler ışığında 20 Mart günü hem Güneş Tutulması hem yeniay yaşarken İlahi Dokunuş ve Çakra Meditasyonunu neden yapacağız?

***Çakralar, bedenin belirli bölgelerinde bulunan ve bilinçaltı zihnimiz tarafından etkilenen enerji merkezleri olarak tanımlanabilir. Çakra Meditasyonu, kadim ve çok güçlü bir meditasyon tekniğidir. Bu güçlü teknik, eterik bedenimizde mevcut temel çakra sisteminde tıkanıklıkları belirli ses titreşimleriyle etkisiyle açarak, işlevlerini yükselterek tekrar uyumlu çalışmalarını sağlar ve hayat enerjimizi yükseltir. Çalışmanın hemen ardından enerjimizin yükselmesiyle stresten meydana gelmiş olumsuzluklardan arınmış bedende, saf huzur, neşe ve mutluluk hali yaşanır.

***"İlahi Dokunuş" beyinde nöro-biyolojik bir dönüşüm süreci başlatıyor ve bedendeki enerji merkezleri (çakraları) harekete geçiriyor. Bilinçteki bu değişiklik bedenin doğal sağlığı ve şifa enerjileri dengeliyor ve kişinin beyni birlik alanına uyumlanarak zihnin yarattığı “ayrılık illüzyonundan özgürleştiriliyor.

Her yaştan insanın alabildiği İlahi Dokunuş uygulamasının faydaları ise şöyle sıralanabilir:

• İlahi Dokunuş ruhsal ve fiziksel etkili ve kalıcı faydalar sağlar;

• İlk uygulama ile birlikte kendinizi daha hafif ve özgür hissedersiniz.

• Vücudunuzun hayati öneme sahip enerji merkezlerinizde (çakralar) açılma sağlar ve onları dengeler.

• Beyin’de sağladığı nöro-biyolojik etkiyle (EEG ölçümüyle sabitlenmiştir) hafızayı güçlendirir, zekayı uyandırır ve konsantrasyon yeteneğini geliştirir.

• Bu sayede alfa dalgasına inen beyin, ihtiyacı olan dinlenmeyi etkin şekilde giderir.

• İlahi Dokunuş sizi sakin ve huzurlu bir hale ulaştırır ve An’da kalmanızı sağlar.

• Duygusal acıları iyileştirerek ilişkilere şifa getirir.

• Bolluk ve Bereket bilinci yaratarak başarıyı engelleyen blokajları fark etmenizi sağlar.

• Enerji bedeninizin titreşiminin yükselmesiyle eskisine kıyasla çok daha güçlü ve enerjik olursunuz.

 

20 MART VE SONRASINDA GÖKYÜZÜNÜN BİZDE ENERJİ OLARAK İYİYE, GÜZELE, ŞİFAYA ve SAĞLIĞA KAVUŞTURACAK ETKİLERİNİ YAŞAMAK İSTER MİSİNİZ?

 

KATILMAK İÇİN YERİNİZİ AYIRIN: 0 553 438 8828

 

 

Paylaş