İLAHİ DOKUNUŞ - 1

Bugün sizlere hiç bir din, mezhep, tarikat, inanç sistemi ya da spiritüel öğretiye bağlı olmayan, dogmatik olmayan, herkese uygulanabilecek bir evrensel enerjiden, enerji transfer şeklinden bahsetmek istiyorum.

 

İLAHİ DOKUNUŞ, diğer adıyla Oneness Deeksha…

 

İki bin yılıyla foton çağına girdiğimiz bu süreçte aydınlanma, farkına varma, sorgulama, öğrenme, merak etme, öze dönme, anda kalma, enerji dengeleme gibi pek çok konuda bilinç seviyemiz yükseldi. İlahi Dokunuş da,  önemli evrimsel bir dönemden geçtiğimiz bu zaman diliminde hem çevremiz ve sosyal yapımız hem kişisel ve kollektif bilincimizi büyük oranda etkilemektedir.

İlahi Dokunuş, beyindeki (aşırı çalışan) düşünme merkezlerinden (az çalışan) ön lobun sakin merkezlerine enerjiyi dengeler. Beynin bu "yenilenen bağlantı" duyuları zihnin müdahalesinden özgürleşmiş olur. Duyular zihnin müdahalesinden kurtulunca neşe, içsel huzur, bağlılık ve bir olma-bütün olma duyguları eşliğinde doğal, berrak bir idrak yeteneği ortaya çıkar.

"İlahi Dokunuş" uygulaması yapıldığında, beyinde nöro-biyolojik bir dönüşüm süreci başlar ve bedendeki enerji merkezleri ( geçen hafta detaylı bir şekilde anlattığım çakralar) harekete geçer. Bilinçteki bu değişiklik bedenin doğal sağlığını ve şifa enerjilerini dengeler. Böylece kişinin beyni birlik alanına (yani özümüzde hepimizin bir olduğu-bütün ve tek olduğu kavramı)  uyumlanarak zihnin yarattığı “ayrılık İllüzyonu”ndan özgürleştirilmiş olur.

İlahi Dokunuş uygulamasını aldıktan sonra uyanış süreci (farkına varma, bütünlüğü anlama, sistemi çözme, öğrenme) belli bir tempoyla sürer. Aldığınız ilk uygulama ile birlikte değişimi hissediyor olsanız da, daha kalıcı ve etkin sonuçlar sağlamak ve sürecin derinleşmesi için belli aralıklarla İlahi Dokunuş uygulamasını almanızı tavsiye ederim.

 

Sizi doğrudan kendi varlığınızın gerçeğine götürmek üzere, yegâne ve zekice işleyen bu uygulamanın FAYDALARINDAN haftaya bahsedeceğim.

 

SEVGİyle…

 

 

 

 

AZİZE Yasemin Paşalıgil

Kişisel ve Ruhsal Gelişim Danışmanı

 

 

Paylaş