TUTULMALAR ASLINDA BAŞLANGIÇLARDIR

Bugün (15 Nisan) saat 10.42′de Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bunu takip eden birkaç dakika içinde ise Ay Tutulmasını yaşayacağız.

     Dolunay zamanı ay ve yeryüzü güneş ışığına diğer zamanlardan daha fazla maruz kalırlar. Bu da aydınlığın ve enerjinin her anlamda yeryüzüne yoğun bir şekilde akmasını sağlar. Hem ay tutulması hem dolunay yaşayacak olmamız yüksek enerjilerle muhteşem dönüşümleri hayatımıza çekebileceğimiz anlamına geliyor. Bu etkiler bizim içsel seçimlerimizle uyumlu olacak.

     ’Ben tek başıma hiçbir şeyi değiştiremem’ diye düşünüp kendi kabuğuna çekilenlerin, kaçan, erteleyen, şikâyet edenlerin, hayatı umursamayıp benim de bir faydam olsun diye kılını kıpırdatmayanların, bütüncül düşünmeyenlerin kapısında sürprizler olabilir!

*Egonuzun, nefsinizin, öfkenizin, bencilliğinizin sizi yönetmesini seçebilir bunun sonucunda da yaşamınızda şok edici olaylarla karşılaşabilirsiniz.

     Kendine karşı dürüst olanların, kalp-dil-akıl üçgeninde eşdeş olmayı seçenlerin, duada birlik ve bütünlük içinde olanların gönül gözlerinde minnet gözyaşları olabilir!

*Huzuru, dinginliği, öze dönüşü, an’ı yaşamayı seçebilirsiniz ki; o zaman da arınma, şifa, dua güçlerinin etkisinde olursunuz.

Seçim sizin…

     Ay tutulmaları duygularımızı etkileyen olayları gündemimize yoğun bir şekilde taşır. Annelik, aile, kişisel dünyamıza ait özel alanlarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ay tutulmaları duygusal anlamda zorluk yaşadığımız durumlara farklı bir noktadan bakma şansı verdiğinden, hemen karar verici olmayıp biraz olaylara dışardan bakmaya çalışmak ilahi planla işbirliği içinde olmayı sağlayacaktır.

Hangi işle uğraşırsanız uğraşın, bu süreci doğru bir şekilde kullanan, öfkesine hâkim olan, olayları gereksiz yere abartmayan, dengelerini koruyabilenler bu güzel enerjilerin ışığı altında sıra dışı fikirler, sözler, bilgiler yakalayabilirler.

Elbette bu herkesin avuçlarına konmayacak. İsteyene, görene ve bunun için çaba harcayana gelecek.  Şans ve Hayra vesile olacak kapılardan bahsediyorum. Sıra dışı, umut dolu, heyecanlı, farklı şeyler yaşamınıza akıyor olacak.

Saklandığınız kovuklardan çıkıp ışıl ışıl gözlerle bakın dünyaya,

Güven duygusuna sarılın dört kolla,

Gittiğiniz her yere yanınızda götüreceğiniz ilk şey sevgi olsun,

Her canlı için, adil bir dünya için yüreğinizden adaleti eksiltmeyin,

Dürüstlük bütün hücrelerinizde aksın ki iç huzuru yaşayabilin,

Çalışın, çaba harcayın, emek verin…’Nerede hareket, orada bereket’ diye boşuna söylemiyor atalarımız… Hareketlilik içinde olun.

Şimdi fark etmek, adım atmak, kabul etmek, yapmak zamanı!

     Size verilen güzellikleri görüp, onlara doğru adım attığınızda, iç savaşları bırakıp ruhunuzla hemhal olduğunuzda, Rabbinize teslim olduğunuzda yaşıyor olacaksınız huzuru…

     Dolunay zamanında yapılan meditasyonlar en güçlü şekilde deneyimlenir ve içsel güçle daha yoğun bir bağlantı kurulur. Bundan dolayı; Dolunay ve Ay tutulmasının dönüştürücü enerjilerinden faydalanmak için Bugün( 15 Nisan),  Saat 14:00 ve 19:00 da iki grup halinde özel meditasyon gerçekleştireceğim.

Katılmak isteyenler 0 553 438 88 28 nolu iletişim hattımızdan bana ulaşabilirler.

SEVGİyle…

 

 

AZİZE Yasemin Paşalıgil

Kişisel ve Ruhsal Gelişim Danışmanı

 

 

Paylaş