BAĞIŞlama-AFFETme-ÖZGÜRleşme


 

BAĞIŞlama – AFFETme – ÖZGÜRleşme

 

Öfke, kızgınlık, kin, nefret duyguları zihnin içinde döner dururlar. Bir süre sonra vücudunuzun bir noktasında bu olumsuz duygular yoğunlaşır.  Bu duygulardan özgürleşmediğiniz, onları şifalandırmadığınız zaman bedeninizin hasta olmasına sebep olurlar.  Af ve bağışlama yapmaz iseniz tam bir şifa gerçekleşmez.

Nefret,  öfke, intikam alma isteği, eleştiri, serzenişte bulunma, şikayet etme, hesaplaşma isteği sizi eritir;  soldurur; canlılığınızı yok eder; sağlığınızı çalar.  Bundan kurtuluş yolu affetmek ve özgürleşmektir.

Bir kişiden, bir durumdan ya da bir olaydan nefret ettiğiniz zaman o kişi, olay ya da durum ile aranızda çok kuvvetli bir bağ oluşur. Sanki çelikten halatlar ile aranızda köprü kurarsınız. Sürekli bu köprüyü kullanırsanız bağı sağlamlaştırırsınız. Bu da daha çok kızmanıza, öfkelenmenize neden olur. En etkili yol bu kişiyi affetmek, bu olayı ve durumu şifalandırıp özgürlüğü seçmektir.

Affettiğiniz, bağışladığınız zaman bu karşınızdaki kişiyi haklı çıkarıyorsunuz anlamına gelmez. O kişi aslında sizin iyileşmeniz gereken yanınızı size göstermek için hayatınıza girer. Size aynalık yapar. Görevini yapar ve siz affettiğinizde hayatınızdan çıkar. Bu tamamen sizin çözümleyeceğiniz bir durumdur.

Affetmek, bir başka insana veya kendinize karşı içinizde duyduğunuz öfkenin yerine sevgiyi koymaktır. Affetmek, öfkenin nefretin, acının, suçlamanın, kurban olma duygusunun, kendini haklı çıkarma çabasının üzerinizde yarattığı ağırlığı alır.

Şundan emin olabilirsiniz ki;  af ve bağışlama en güçlü iştir! Her tür hastalığa şifa verir. Zayıf insanı güçlendirir, korkak insanı cesaretlendirir, cahili bilge yapar, hüzünlü insanı sevince boğar.

 

Bunu nasıl anlayacağız derseniz; deneyimlemek için BAĞIŞlama – AFFETme – ÖZGÜRleşme ATÖLYE ÇALIŞMASINA katılabilirsiniz.

 

 

KATILIMCI YORUMLARI: 

 

**Bize yaşattığınız bu atölye çalışmasından; özel seanstan sonra öncelikle kendimi çok ÖZGÜR hissettim. O gün ofisinizden çıktığım da yaşadığım dünya ve şehir bana çok farklı geldi. Sanki çok uzun süredir uyuduğum  bir uykudan uyanmış gibiydim. Hayatın rengi değişmişti ama her şey çok huzurlu geldi bana. Çalışma sonrasında anneler günümüz çok güzel geçti. Annemle hiç tartışmadan doyumsuz bir gün geçirdim. Annemle onun evinde yani çocukluk evimizde çok huzurluydum. Sanki olaylara dışardan bakan biriymiş gibi hissettim. Önceden annem aklıma gelince içim sıkılıyordu şimdi ise huzurluyum. Herşey için teşekkür ederim yüreğine sağlık. Ayrıca yaptığımız seanslarda seninle ve senin ortamında olmak bana huzur veriyor. Sana çok güveniyorum. Bize her dokunuşun sihir gibi.. Azize Hanım hayatıma o kadar güzel dokundun ki anlatamam. Allah senden razı olsun. Sevgilerimle... (Meltem K.)

 

********************************************************************

ATÖLYE ÇALIŞMALARI 2 GRUPTAN OLUŞMAKTADIR.

GÜNDÜZ GRUBU SAAT: 14.00

AKŞAM GRUBU SAAT: 19.00

 

*********************************************

 

Hangi gruba katılacağınızı kayıt sırasında belirtiniz:

 LÜTFEN ÜCRET VE DİĞER KATILIM KOŞULLARI HAKKINDA BİZE ULAŞINIZ:

MAİL: azize@aypdanismanlik.com
TELEFON: 0 553 438 8828

 
*****************************************************************
ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZA DİĞER ŞEHİRLERDEN KATILMAK İSTEYENLER SKYPE ÜZERİNDEN ÇALIŞMALARIMIZA DAHİL OLABİLİRLER.