YÜKLERDEN Arınma-BAĞ Kesme-ÇAKRA Dengeleme


Yüklerden Arınma – Bağ Kesme – Çakra Dengeleme

 

Hayatta karşılaştığımız, sevdiğimiz ya da çatıştığımız insanların yüklerini taşıyoruz. Sevdiğimiz biri gelip yaşadığı bir sorunu anlattığında fark etmeden onun yükünü alırız. Duygularını kopyalayabiliriz. Onun hayata bakışını, kalıplarını bilinçaltımıza ekleriz. Geçmişte yaşadığımız bir olayın da yükünü ve orada aldığımız kararların, duyguların da etkilerini ve yüklerini taşırız. Testinin içinde ne varsa dışarıya o sızar. İşte bizimde içimizde hangi duygular bizi yönetiyorsa dışarıdaki görüntümüzde o duygunun frekansında olacaktır. İçerisi iyileşirse dışarıdaki çatışmalarımız da durur.

Herkesle görünmeyen enerji bağlarıyla bağlantılarımız var. Olumsuzluklar olduğunda bu bağlar o kişiyle aramızda negatif yükler olarak gider gelir.  Bunlarda bizim pozitif sevgi titreşimimizde olmamıza engel olur. Bu bağlar kesildiğinde pozitife yer açılır. İlişkilerimiz daha sağlıklı sürer.

Vücudumuz yedi temel enerji noktası ile evrenle iletişim halindedir. Her çakranın belli bir renk frekansı ve dönme hızı vardır. Negatif olaylar, kalıplar, inançlar çakranın bulunduğu bölgede hastalıklara sebep olur. Her çakranın olması gerektiği renk frekansında ve dönme hızında olması gerekir. Çakra dengelemesi çalışmasıyla siz ve vücudunuz enerji olarak dengeye gelirsiniz.

 

BU ATÖLYE ÇALIŞMASININ SONUCUNDA HAYATINIZDA NELER OLUR?

*Daha net ve açık sevgi dolu ilişkiler kurabilirsiniz. (Çünkü ilişkileriniz yüklerden özgürleşir.)

*Sizin yaşam yolunuzda size artık hizmet etmeyen kişiler, hayatınızdan kendiliğinden çıkar. (Çünkü o kişiler sizin gölge yanlarınızı size göstermek için varlardı. Gölge yanlar gidince o kişinin de görevi bitmiş olur ve yeniye yer açılır.)

*Hayatınıza yeni insanlar girer. ( Çünkü siz artık yepyeni sevgi titreşiminde uyumlu oluyorsunuz ve o titreşimde size eşlik edecek kişiler hayatınızda yer almaya başlar.)

 

Yüklerinizi bırakın ve uçamaya hazırlanın…

 

 

*******************************************************************

 

 YÜKLERDEN Arınma-BAĞ Kesme-ÇAKRA Dengeleme Atölye Çalışmasına katılan danışanlarımızın yorumları:

 

 

• İlk defa babamı affettiğimi hissettim. Sevginin gücünü gördüm. Affetmenin zor bir şey olmadığını anladım. İçimdeki sevginin açığa çıktığını fark ettim. Eşimle aramızın daha güzel, sevgi dolu olabileceğini anladım. Tüm bu güzel duyguları yaşattığınız için teşekkür ederim Azize Hanım. ( E.Ç. )

 
• Atölye çalışmasına geldiğimde suratım beş karıştı. Şimdi kendimi ferah, rahat, huzurlu hissediyorum. Suratım da asık değil. Bir de yeni ayrıldığım sevgilim aklıma geldikçe ağlayasım geliyordu. Galiba onu affetmek bunu çözdü. Kendime kızgın değilim artık. Çok teşekkür ederim Azize Hanım. Uzun zamandır kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim.   ( H.A.)


• Azize hanımla bir arada olmak mutluluk verici. Sihirli sözleriyle hayatımda mucizeler yaratıyor. Her AYP Danışmanlığa gelişimde şifa sarhoşluğu içinde ayrılıyorum buradan. Özellikle bugün ailemle olan şifaya ihtiyacım vardı. Çok zevkli bir çalışmaydı. Şükürler olsun. Emekleri için Azize Hanıma teşekkür ederim. ( M. G.)

 

*Yüklerden Arınma- Bağ Kesme- Çakra dengeleme çalışmasına katıldığımda kafamda beni meşgul eden konular netleşti. Soru işaretleri gitti. Sorularıma cevaplar buldum. Hafifledim. Etrafımı olumlu olarak etkilediğimi hissediyorum. Yeni bakış açıları, yeni evrenler, farklı perspektifleri algıladım. Kâinatın zenginliğini sonsuzluğunu kavramaya çalışıyorum. Küçüklüğümde annem beni dini bilgiler ve ibadetlerle donatmak istediğinde korkardım. Kavramlar soyuttu çünkü. Şimdi bunların temelinin sonsuz sevgi olduğunu görüyorum. Pek çok şeyi ne kadar yanlış ya da farklı biliyormuşum onu fark ettim. Daha çok şey bilmek ve öğrenmek istediğimin bilincindeyim. Kendimi seviyorum. (S. N.)

 

*Yüklerden Arınma- Bağ Kesme- Çakra dengeleme çalışmasında Azize Hanımın anlatımı gayet akıcı ve anlaşılırdı. Çalışma gerçekten rahatlatıcıydı. Olayların istediğim gibi olmasını isteyebileceğimi hatta o yükleri ne kadar sevdiğim insanlardan gelse de arkamı dönüp kendime bakabileceğimi anladım; daha doğrusu buna ikna oldum. Sanırım bir sonraki aşama harekete geçmek artık. (E.A.)

 

*Azize hanımın atölyesinde yüklerden arınma bağ kesme ve çakra dengeleme ile ilgili çok güzel deneyimler yaşadım. Özgürlük ve mutluluk adına herkese tavsiye edebilirim. İyi ki varsınız Azize Hanım; her şey için teşekkür ederim; emeğinize ve yüreğinize sağlık (N.K.)

 

*Bugünkü atölye çalışması son derece pozitif bir deneyimdi. Kesinlikle önyargı ile yaklaşmamak ve yaşamak gerekir. Kendimle baş başa olduğumu hissedebildiğim faydalı bir çalışmaydı. Bu deneyimi yaşamayı herkese tavsiye ediyorum. (Ö.Ü.)

 

*Katıldığım bu çalışmaya belli amaçlarla geldim şüphesiz. Bu tarz kişisel gelişim çalışmalarında ilk kez bire bir çalışma yapıldı. Azize hanım son derece yetkin ve işini bilen biri.  Beklentimin üzerinde yarar sağladığıma inanıyorum. Affetme çalışması çok güzeldi. İçim ferahladı ve yıllardır gitmediğim annemin mezarına gideceğim. Bu benim için çok özel bir durum.  Teşekkür ederim. Sevgiyle. (A.G.)

 

*Olmam gereken yerdeyim yine...Eksiklikler tamamlandı ya da şöyle diyeyim : Yanlış-eksik olanlar tekrar yaradanın ilahi gücüyle Azize Yasemin hanım tarafından tekrar bana gösteridi. Evet, evet, evet, ilahi gücün bedenimdeki ruhumdaki iyileştirmesine evet! Sevgili Yaseminciğim,sen de doğru zamanda, doğru yerde, anda aracı olduğun için teşekkür ederim. Her şey bir akışta ve süreçte... Tekrar teşekkürler sana ve nefesine...(S.Ç.)

 

 

********************************************************************

ATÖLYE ÇALIŞMALARI 2 GRUPTAN OLUŞMAKTADIR.

GÜNDÜZ GRUBU SAAT: 14.00

AKŞAM GRUBU SAAT: 19.00

 

*********************************************

 

Hangi gruba katılacağınızı kayıt sırasında belirtiniz:

 LÜTFEN ÜCRET VE DİĞER KATILIM KOŞULLARI HAKKINDA BİZE ULAŞINIZ:

MAİL: azize@aypdanismanlik.com
TELEFON: 0 553 438 8828

 
 
*****************************************************************
***ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZA DİĞER ŞEHİRLERDEN KATILMAK İSTEYENLER SKYPE ÜZERİNDEN ÇALIŞMALARIMIZA DAHİL OLABİLİRLER.