LAKSHIMI Bolluk-Bereket Enerjisi


 "Lakshmi" kelimesi, sanskritçe bir kelime olan ve "hedef" anlamına gelen "laksme" kelimesinden türetilmiştir.Bu nedenle,Lakshmi hem dünyevi hem de manevi refahı kapsayan hayat hedefini temsil eder.

  Lakshmi hem maddi hem manevi açıdan zenginlik ve refahın nasıl kazanılacağını açıklayan dünyaca ünlü bir bilgedir. Lord Vishnu'nun eşi olan Bilge Lakshmi, aynı zamanda bolluk ve rafahın bilgesi olarak görülmektedir.

  Lakshmi bolluk ve bereket enerjisi, Hindistan da ortaya çıkan güçlü bir mantra olan Lakshmi Gayatri mantrasının enerjisini içerir.

 

Tekamül, kişisel erdem ve başarı için Bilge Lakshmi'yle çalışmalar ve sohbetler yapılırdı. Yaşamı sona ermeden hemen önce bu öğretiyi öğrencilerine öğretmek için eğitime dönüştürdü. Böylece bu eğitim nesilden nesile yayıldı.

 

  Dolu dolu bir hayat yaşayabilmeniz için gerekli olan refah düzeyine erişmek; dünyaya daha iyi bir yardımda bulunmak üzere yetenek ve becerilerinizi geliştirebileceğiniz daha iyi bir çevreye yönlenmenize yardımcı olur. Tüm zenginliğin kaynağına bağlanmak için bu enerji kullanılır.

Çok özel bir titreşimden oluşan lakshimi mantranın birçok faydası görülmüştür. Örneğin bu titreşim, sizin fark edilmenize yardımcı olur, baht açıklığı ve taleplerinize karşılık gelen frekansların oluşmasında vesile olur. 

Tek Aşamalı bir sistemdir. Kişi inisiyasyondan sonra hem uygulayıcı hem de inisiye etme yetkisine sahip olur.

 

Bu enerjiyi sık sık kullandığınızda, yaşamınıza başarı, ün, tanınma, bolluk, zenginlik, refah enerjilerinizi çekersiniz.

 

 Bu eğitimde bu sistemin inceliklerini öğrenir ve sistemi nasıl her gün düzenli olarak kullanacağınızı keşfedersiniz. Aldığınız sertifika ile başkalarına da öğretme yetkisi elde edersiniz.

 

 

AZİZE YASEMİN PAŞALIGİL ( 5. Kuşak Lakshimi System Master )

 

 

 

****************************************************************************

KATILIMCI YORUMLARI: 

 

*Şifa insanın kendisinde başlar. Şifa alan şifa dağıtır.Lakshimi bolluk bereket eğitiminde bize elini uzatan sevgili Azizeye çok teşekkür ediyorum. Avcundan çıkan enerji ve dilinden dökülen, farkındalığımızı arttıran o güzel sözcüklerle bakış açımızı genişlettin. Ellerinden gelen enerjinin bize şifa olarak dönmesini, bunun daha nice insana ulaşmasını umuyorum. Sevgi verelim, sevgi bulalım... Dünyaya yolladığımız Lakshimi enerjinin yerkürenin her zerresine ulaşmış olması dileğiyle...(Dr. Özlem T.Acar) 

 *Yıllardır çektiğim ağrılarıma şifa olur mu diyerek öncelikle Lakshimi enerjisinin bireysel seanslarına katıldım. Kendimi ruhsal olarak rahatlamış hissettim ve bu enerjinin çok yüksek olduğunun farkına vardım. Bu uzaktan da alınabilen ve uygulanabilen bir enerji olduğu için birkaç kez de uzaktan seans aldım. Her defasında rahatladım; ağrılarım hafifledi. Bunu sürekli kendime uygulayabileceğimi öğrenince de Azize Hanımdan eğitimini almaya karar verdim.  Eğitimden sonra  14 gün boyunca demirleme çalışmasını kendime uyguladım. Her lakshimi enerjisini kendime uyguladığımda hem ağrılarım hafifliyor, hem rahatlıyorum. Uyku düzenim düzeldi, rahat uyku uyuyabiliyorum,  kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bu eğitime herkesin katılmasını tavsiye ederim. Şimdiye kadar tavsiye ettiğim herkes bu eğitimi aldı ve çok memnun kaldıklarını söylediler; tavsiye ettiğim için de bana teşekkür ettiler. (Mule P.) 

 

*Ülkemde yaşanan onca korku panik ve hüzünden sonra yeniden ümit veren eğitimdi lakshimi eğitimi.Ülkemize ve Dünyamıza barış niyetiyle gönderdiğimiz Lakshimi enerjisini yoğun bir şekilde avuçlarımda hissettim ve ellerimden çıkıp tüm dünyayı kapladı ve öfkeyi nefreti şiddeti insanlara unutturdu!!!

Şifaya ve şifacı olmaya niyet ettiğim günden bu güne olmuyormu acaba derken bu enerjiyi hissetmek uyumlanmak pahabiçilemez.
AYP Danışmanlık olarak Azize Yasemin Paşalıgil'e tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bu yolda tecrübe ve deneyimlerini paylaşmaktan hiç çekinmedi ve her zaman yanımda olduğunu hissettirdi.
Biliyorumki bizler önce kendimizi sonra insanları dönüştürdükçe ülkemiz ve dünyamız muhteşem bir yer olacak.
Bu da yaşayacağımız cenneti gösterecek elbet. Erkenden uyanmak ümidiyle... (Sema Arık)

*Sevgili Azize Hanım; gönülden ruhtan bize aktarmış olduğunuz  engin bilgiler ve Rabbimizin rızası ile onun adı ve varlığının hiçbir an bile hayatımızdan eksik olmadığı, peygamberimizin anıldığı, varlığın, bolluğun, bereketin ve her şeyin sadece Allah’a ait olduğunu hiçbir an bırakmadan dilinizden dökülen, kalbinizden inen bu güzel eğitim bilgilerini  ben ve buradaki arkadaşlara en güzel şekli ile (bizim ve bütünün hayrına) aktardığınız için size sonsuz teşekkür ediyorum.  (Nurten Havan)

 *Bu eğitimin bana faydalı olup olmadığından emin değildim ta ki bu enerjiye uyumlanıp da hep birlikte dünya ya enerji gönderinceye kadar!  Avuçlarımın içinde sıcaklığı hissettim ve bu da Lakshımı enerjisiyle uyumlanıp onu kullanabildiğimin aktarabildiğimin kanıtıydı.  Güzel bir anlatımla dolu başarılı bir eğitimdi.  Azize hanım anlattığında her şeyi daha kolay anlıyorum. He rşey için çok teşekkür ederim. (Hülya Esel)

 *Azize Hocaya çok teşekkür ederim. Pozitif enerjisi ve duygularıyla bize Lakshımı bolluk bereket enerjisini öğretti ve çok güzel aktardı. Oldukça huzurlu bir şekilde, relax olarak AYP Danışmanlıktan ayrılıyorum. Aldığım eğitimi geliştirmeye ve düzenli olarak uygulamaya gayret edeceğim.  Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederim. (N. Yıldırım)

 *Azize hocadan aldığım Lakshımı enerjisi eğitiminde inanılmaz bir şekilde kendimle yüzleştim. Bu çok zordu ama şükrediyorum Azize hocayı tanıdığıma ve karşıma çıkıp bana dokunduğuna…  Teşekkür ederim iyi ki varsın ve Allah’ım şükürler olsun bana bunu yaşamama fırsat verdin.  (Serap Çamdalı)

 *Lakshimi Bolluk Bereket enerjisi eğitimi için Azize Hanıma çok teşekkür ederim. Keyifli, öğretici ve aynı zamanda akıcı geçen bir eğitimdi. Farkındalığım arttı ve asıl zenginliğimin farkına vardım. (Dr.E.Özen)

 *Eğitim sırasında kendimi rahatlamış ve huzurlu hissettim. Oldukça keyifli vakit geçirdim. Her şey için teşekkürler.(B. Çakan)

 *Enerjisi ve etkisi çok yüksek ve güzel bir eğitimdi. Fazlasıyla faydalı olduğunu düşünüyorum ve hayatımın her anında kolaylıkla uygulayıp başkalarına da öğretebileceğime inanıyorum.  Teşekkürler. (Sıla Tekel)

 

********************************************************************************

 

 

LAKSHIMI ile ŞİFALANMAK istiyorsanız ( bireysel seans);

ya da LAKSHIMI UYGULAYICI olmak istiyorsanız (eğitim ve uyumlama);

0 553 438 8828 nolu hattımızdan

ya da

azize@aypdanismanlik.com adresimize mail yoluyla başvurabilirsiniz...